امروز چهارشنبه , 30 آبان 1403

پاسخگویی شبانه روز (حتی ایام تعطیل)

7,000 تومان
  • فروشنده : کاربر
  • مشاهده فروشگاه

  • کد فایل : 62876
  • فرمت فایل دانلودی : DOX
  • تعداد مشاهده : 12.7k

طرح درس ملی علوم تجربی نهم متوسطه اول درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی چیست ؟

طرح درس ملی علوم تجربی نهم متوسطه اول درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی چیست ؟

0 12.7k
لینک کوتاه https://farhangifilebankefile1.pdf-doc.ir/p/b81a56d |

طرح درس ملی علوم تجربی نهم متوسطه اول درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی چیست ؟

این طرح درس ملی که در ارتباط با کتاب علوم تجربی پایه نهم متوسطه اول و همسو با برنامه درس ملی در رابطه با درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی تدوین شده است ، یکی از کاملترین و دقیقترین طرح های کاربردی در اینترنت است. تیم تخصصی دانلود رایگان نمونه طرح درس سعی نموده است برای تدریس درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی در کتاب علوم تجربی پایه نهم متوسطه اول از همه استاندارد های لازم بهره گیری نماید.

طرح درس روزانه ملی علوم تجربی نهم متوسطه اول چه اهمیتی دارد ؟

علوم تجربی این نوع طرح درس و برنامه ریزی کمک شایانی در تدریس درس علوم تجربی در پایه نهم متوسطه اول می کند. دانش آموزان در پایه نهم متوسطه اول می کوشند به بهترین شکلی که آموزگارشان به تدریس کتاب علوم تجربی و درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی می پردازد ، این درس را فرا بگیرند. درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی یکی از مهمترین دروس کتاب علوم تجربی در پایه نهم متوسطه اول می باشد.

طرح درس ملی علوم تجربی نهم متوسطه اول درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی شامل چه بخشی است ؟

طرح درس ملی علوم تجربی نهم متوسطه اول روزانه درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی شامل موارد زیر می باشد :

  1. اهداف بر اساس تلفیقی از هدف نویسی در درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی علوم تجربی نهم متوسطه اول
  2. وجود تعامل بین معلم و دانش آموزان در فراگیری درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی
  3. فعالیت بر اساس اهداف معین واز پیش تعیین شده در فراگیری درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی
  4. طراحی منظم با توجه به موقعیت و امکانات درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی
  5. ایجاد فرصت و تسهیل یادگیری در فراگیری درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی

هدف کلی طرح درس ملی علوم تجربی نهم متوسطه اول دانش آموزان باید مفاهیم درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی را در پایه نهم فرا بگیرند.

اهداف مرحله‌ای درباره تعدادجلساتی که در هفته به این تدریس کتاب علوم تجربی درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی پایه نهم اختصاص داده شده است . تعداد دروس کتاب درسی با رعایت پیچیدگی مفاهیم کتاب علوم تجربی درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی پایه نهم بنا بر این بعد از در نظر گرفتن مسائل و مواردی که ذکر گردید،زمانبندی کتاب علوم تجربی درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی پایه نهم را بررسی و تدوین می نماییم.

هدف‌های رفتاری آموزشی طرح درس ملی علوم تجربی نهم متوسطه اول

  1. انتظارات در پایان آموزش حیطه و سطح در بلوم عناصر برنامه درسی ملی
  2. تعقـل، ایمـان، علـم، عمـل و اخـلاق
  3. عنصر   عرصه ارتباط با خود ، خدا، خلق و خلقت
  4. آشنایی کامل دانش آموزان با مفهوم درس و  ایجاد تفکر و خلاقیت در فرایند یاد دهی – یادگیری
  5. مواد و رسانه‌های آموزشی که شامل Cd های آموزشی .تولید محتوای الکترونیکی.پاورپوینت آموزشی.قلم نوری.برد هوشمند

پیش بینی رفتار ورودی  در طرح درس ملی علوم تجربی نهم متوسطه اول درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی

  • ایجاد ارتباط اولیه در درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی
  • گروه‌بندی، مدل و ساختار کلاسی  در درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی
  • روش ‌ایجاد و تداوم انگیزه در درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی
  • ارزشیابی آغازین در درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی
  • روش‌های تدریس در درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی
  •  فعالیت‌های مرحله حین تدریس در طرح درس ملی علوم تجربی نهم متوسطه اول
  • آماده سازی و توجه ویژه به تفاوت های فردی در بین دانش آموزان
  • اهمیت نحوه ی رفتار معلم با دانش آموز در درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی
  • ایجاد جو دوستانه جهت جلوگیری از خستگی دانش آموزان در درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی
  • استفاده ی بهینه از حداقل امکانات
  • توجه به دانش آموزان ویژه  و کم حرف . در درس به دنبال محیطی بهتر برای زندگی
  • استفاده از تجربیات نو و به روز و در دسترس  دانش آموزان جهت تدریس .
  • مشارکت کلیه ی دانش آموزان در امر تدریس .
  • تقویت هوش بینایی ، شنوایی و گویایی در دانش آموزان با طرح پرسش های گوناگون
  • فعالیت‌های معلم- دانش‌آموز: این فعالیت‌ها به صورت تلفیقی مطرح می‌شود و تفکیک آن به معنای مجزا بودن فعالیت‌های معلم و دانش‌آموز است و منطقی به نظر نمی‌رسد و به همین خاطر از خط‌چین استفاده شده است.
  • فعالیت های معلم         فعالیت های دانش آموزان
  • فعاليت‌های خلاقانه دانش‌آموزان
  • فعالیت‌های تکمیلی
  • ارزشیــابـــــی
  • الف: تکوینی
  • ب: ارزشیابی تراکمی
  • جمع‌بندی
  • تعیین تکالیف و اقدامات بعدی

7,000 تومان